Obchod Natures Aid

Toto je oficiálna stránka Natures Aid SK. Nakupujete u oficiálneho anglického výrobcu s viac ako 35 ročnou tradíciou.

Ako rýchlo dostanem zásielku?

Zásielky odosielame okamžite – dodanie do 1-2 dní. Nad 80 € poštovné neplatíte. Nad 100 € pribalíme k produktu darček.

Telefonické objednávky

Na telefónnom čísle +421 948 014 185 a emailom info@naturesaid.sk .

Rýchla objednávka

Ak si objednáte telefonicky  najneskôr do 14.00, vaša objednávka vám bude doručená nasledujúci pracovný deň.

MagnaReal®H2 Magnézium + molekulárny vodík

Molekulárny vodík s magnéziom a vitamínom C znižuje prekyselenie organizmu, regeneruje DNA a biologicky omladzuje bunky. Zvyšuje výkon, znižuje únavu, zrýchľuje regeneráciu po športových výkonoch a po úrazoch. Magnézium podporuje správnu funkciu svalov a zabraňuje svalovým kŕčom. 30 vrecúšok na prípravu osviežujúceho nápoja s jemne citrónovou príchuťou.

 

Viac detailov

92
Nový produkt

40,00 €

- +

Pridať na porovnanie

Množstevné zľavy

Množstvo Cena Ušetríte
2 38,00 € Až do 4,00 €
 
Detaily

MagnaReal®H2 

Molekulárny vodík je najjednoduchšia, najľahšia a najčastejšie sa vyskytujúca molekula. Pre svoju malú fyzikálnu veľkosť je schopná preniknúť do všetkých tkanív, kde znižuje oxidatívny stres, prekrvuje a regeneruje všetky orgány vrátane mozgu, pečene a srdca. 

Prečo sa snažiť o zníženie oxidatívneho stresu?

Pretože je spojený s poškodzovaním buniek a môže byť dôvodom vzniku viacerých, aj závažných ochorení. Hlavným zdrojom oxidatívneho stresu sú voľné kyslíkové radikály, ktoré sú súčasťou organických zlúčenín v našich telách. 

Molekulárny vodík je základným nástrojom pre likvidáciu voľných radikálov, prináša uvoľnenie po fyzickej námahe a spomalenie procesu starnutia. Zvyšuje odolnosť nášho tela proti stresu a zlepšuje celkovú kondíciu. 

Magnézium je životne dôležitý základný prvok v procese metabolizmu bielkovín a glukózy.  Podporuje správnu funkciu svalov a zabraňuje svalovým kŕčom. Prispieva k správnej štruktúre kostí a k zdraviu zubov. Znižuje únavu a vyčerpanosť a zlepšuje funkcie imunitného systému.

Zdravie, krása, dlhovekosť

Molekulárny vodík je silnejší ako akýkoľvek iný antioxidant v prírode a má jedinečné vlastnosti ako protizápalový činiteľ. Jeho účinky výrazným spôsobom podporujú boj s civilizačnými chorobami, ako prevencia ale aj u rozvinutých ochorení. Molekulárny vodík zasahuje do základov zápalových reakcií - viaže sa na toxické voľné radikály a kyslé metabolity, a tým utišuje zápal a napomáha imunitnému systému robiť svoju prácu v zmysle hojenia a regenerácie. Dávkovanie je jednoduché, bez vedľajších účinkov aj pri vyšších dávkach, rýchlo sa rozptyľuje v tkanivách, preniká cez hematoencefalickú bariéru, placentu, do očí, kostí a do medzibunkových priestorov. MUDr. Zornitza Petrova Markantova, Riaditeľka vedeckej sekcie Európskeho inštitútu pre terapiu molekulárnym vodíkom

Svalová horúčka, "svalovica"

Molekulárny vodík eliminuje obsah kyseliny mliečnej, ktorá sa do svalov vyplavuje pri anaeróbnej záťaži, teda keď svaly pracujú s nedostatkom kyslíka pri intenzívnych intervalových či vytrvalostných tréningoch. Bola zaznamenaná rýchlejšia regenerácia svalového tkaniva u športovcov po záťaži a zmiernenie bolesti prekyseleného svalstva.

ÚČINNÉ LÁTKY

v dennej dávke 2 vrecúška     %ODD

Magnézium            362mg          96,5

Vitamín C              200mg          250

Molekulárny vodík        2mg           *

Ďalšie ingrediencie: Xylitol, kyselina citrónová, maltodextrín, xantanová guma, prírodná citrusová aróma

DÁVKOVANIE: užívajte 2 vrecúška denne, zamiešajte do 2dl vody.

Vhodné od 3 rokov.

Využitie molekulárneho vodíka pri civilizačných ochoreniach

Podľa posledných vedeckých štúdií môže mať molekulárny vodík pozitívny vplyv na tieto ochorenia: diabetes mellitus II.typu, zápaly vnútorných orgánov (pankreas, pečeň, črevá, obličky), autoimunitné ochorenia (alergie, roztrúsená skleróza), metabolický syndróm, obezta, regulácia krvného tlaku, ischemická choroba srdca, infarkt, mozgová mŕtvicaa, ateroskleróza, parkinsonova choroba, alzheimerova choroba, zápaly kĺbov, prekyselenie, problémy s imunitou, onkologické ochorenia

Molekulárny vodík (z lekárskeho kufríka)

Otázka denníka ŠPORT na MUDr. Pavla Maloviča: Dozvedel som sa, že existuje preparát uvoľňujúci nano-bublinky molekulárneho vodíka, ktorý používajú na rýchlu regeneráciu a expresné odstraňovanie únavy najmä basketbalisti NBA aj hokejisti NHL, často hrávajúci obdeň, ale tiež niektoré špičkové futbalové tímy hrajúce turnaje a tzv. "anglické týždne" so zápasmi každé 3 dni. Na akom princípe to funguje?

Odpoveď: Jendá sa o unikátny patent srbského profesora chémie Dr. Dušana Miljkoviča, PhD z roku 2010 na báze špecificky reaktívnej kombinácie vápnika a horčíka, ktorá spúšťa lavínu pozitívnych účinkov na odstránenie únavy organizmu. Potvrdili to aj viaceré zistenia, najmä však štúdie japonských lekárov a biochemikov.(Ohsawa et al., Nat. Med. 13 (2007) 688-694)

Molekulárny vodík sa javí ako najúčinnejší antioxidant bojujúci s nepriateľským oxidatívnym stresom, pretože je schopný veľmi rýchlo preniknúť do všetkých tkanív a buniek organizmu, vrátane mozgového komplexu. Eliminuje zvýšený obsah kyseliny mliečnej (laktátu), ktorá sa po záťaži akútne vyplavuje najmä do svalových buniek a spôsobuje únavné prekyselenie a bolestivosť, až "zatavenie" a kŕče preťaženého svalstva. Zabezpečuej tak rýchlejšiu regeneráciu tkanív svalovej sústavy po záťaži a elimináciu ďalších odpadových produktov (kreatínkináza, amoniak, močovina), spôsobujúcich možnú prehlbujúcu sa chronickú únavu. Úľavu pocítia aj športujúci, ktorí trpia "unaveným srdcom", bolesťami kĺbov a rôznymi chronickými zápalmi šliach a väzív. (MUDr. Pavel Malovič, PhD, MPH, Bratislava 25.8.2014)

VYRÁBA: Hydrogen MG d.o.o., Zmaj Jovina 13, 21240 Titel, Serbia

Schválené Ministerstvom zdravotníctva Srbskej republiky, číslo certifikátu 11974/2018

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: 20

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Porovnať 0

Žiadny produkt

Bude upresnené Doručenie
0,00 € Celkom

Objednať