Obchod Natures Aid

Toto je oficiálna stránka Natures Aid SK. Nakupujete u originálneho anglického výrobcu s viac ako 40-ročnou tradíciou.

Ako rýchlo dostanem zásielku?

Zásielky odosielame okamžite – dodanie na druhý deň. Nad 50 € poštovné neplatíte. Nad 80 € Vám pribalíme produkt ako darček.

Telefonické objednávky

Na telefónnom čísle +421 948 014 185 a emailom info@naturesaid.sk .

Rýchla objednávka

Ak si objednáte telefonicky najneskôr do 16:00, vaša objednávka vám bude doručená nasledujúci pracovný deň.

PREČO MÁME RADI NATURES AID?

Natures Aid je moderný a inovatívny výrobca prírodných výživových doplnkov s viac ako 40-ročnou históriou. Od začiatku fungovania je filozofiou spoločnosti vyrábať vysoko kvalitné a účinné výživové doplnky a udržiavať tak optimálnu kondíciu a zdravie.

Natures Aid kladie veľký dôraz na kvalitu a 100% prírodný pôvod vstupných surovín, ktorý podlieha pravidelnej prísnej kontrole vo vlastnom biochemickom laboratóriu.

Biologická dostupnosť a vstrebateľnosť výživových doplnkov je pravidelne kontrolovaná biochemickými expertmi spoločnosti Natures Aid. Pri výrobe sa používajú výhradne štandardizované rastlinné extrakty, u ktorých garantujeme čistotu, účinnosť a kvalitu. 

PREČO SÚ PRODUKTY NATURES AID VHODNÉ AJ PRE ĽUDÍ S ALERGIAMI A INTOLERANCIAMI?

Preto že nebsahujú žiadne umelé príchute, farbivá, konzervačné látky, mlieko, laktózu, glutén, pšenicu, kvasnice, orechy, kukuricu, soľ,cukor, sóju, škrob, ani žiadne GMO.

Žiadne naše suroviny nepochádzajú z geneticky upravovaných potravín (GMO) a nie sú testované na zvieratách. Ak je to možné, produkty sú vhodné pre vegetariánov a vegánov.

KVALITA PRODUKTOV I SLUŽIEB NA PRVOM MIESTE

Výrobný proces našich produktov podlieha prísnym normám, ktorých plnenie je požadované od výrobcov liekov. Toto sa označuje ako tzv. správna výrobná prax alebo skratkou GMP. 

Veľmi si ceníme možnosť komunikovať na odborné témy priamo z medicínskym oddelením v Prestone. Môžeme vám tak odpovedať aj na zložitejšie otázky a prípadne konzultovať vaše problémy s odborníkom.

Výživové doplnky Natures Aid obsahujú vysoké dávky účinných látok v každej tablete či kapsule. Minerály sú v chelátovej forme, čo zabezpečuje najlepšiu vstrebateľnosť. Nemusíte užívať veľké množstvo tabliet, väčšinou stačí 1 denne.

ZÁRUKA KVALITY

Naše laboratórium zabezpečuje testovanie produktov počas celého procesu výroby - od testovania základných surovín až po finálny produkt. V každom kroku výroby dodržiavame striktný proces kontroly kvality tvorený sériou 21 testov.

Natures Aid spracúva ročne až 50 ton surovín najvyššej kvality. Všetky ingrediencie sú 100% prírodného pôvodu a podliehajú prísnemu testovaniu, aby sme sa uistili o ich účinnosti a biologickej dostupnosti, čiže vstrebateľnosti.

Netestujeme naše produkty na zvieratách a všade tam, kde je to možné, používame formulácie vhodné pre vegetariánov a vegánov.

BRITSKÝ VÝROBCA NATURES AID JE OVERENÝ PEČAŤOU GMP A SCHVÁLENÝ REGULAČNÝM ÚRADOM MRHA

Všetky výživové doplnky Natures Aid sa vyrábajú v našich vlastných špecializovaných výrobných priestoroch. Produkty sú vyrábané v štandardoch správnej výrobnej praxe GMP (Good Manufacturing Practise), čo nám dáva úplnú kontrolu nad kvalitou a účinnosťou. Tak môžeme našim zákazníkom ponúkať len produkty špičkovej kvality. V našej oddanosti kvalite ideme ešte o krok ďalej: produkty vyrábame podľa najvyšších farmaceutických štandardov, preto sme tiež držiteľom licencie MRHA (Agentúra pre medicínu a zdravotnícke produkty).

                                                                               

ŠPECIÁLNE OCENENIA 

Kľúčom nášho úspechu je neustály vývoj a inovácia. Životný štýl sa rýchlo mení a s ním aj požiadavky na výživu. Naši špičkoví biochemici a nutriční experti vyvíjajú pre vás nové produkty na základe najnovších vedeckých poznatkov. V úzkej spolupráci s Oddelením vývoja a výskumu tak zabezbečujeme najvyššiu efektívnosť a biologickú dostupnosť účinných látok v našich produktoch. Natures Aid sa niekoľkokrát ročne úspešne zúčastňuje na medzinárodných výstavách a súťažiach. Mnohé naše produkty boli ocenené ako najlepšie vo svojej kategórii.

Ocenenie pre produkty Natures Aid

AKO SME ZAČÍNALI MY NA SLOVENSKU

Keď som ešte nemala deti, netrápila ma výživa a nijako zvlášť som sa nezaujímala o to, čo jem. Len čo som sa stala mamou, situácia sa veľmi zmenila. Už pri plánovaní (alebo aj neplánovaní :-) rodičovstva začne žena automaticky premýšľať nad tým, čo by mala či nemala jesť.

Prvým kontaktom s výživovými doplnkami bolo teda obdobie tehotenstva. Lekár mi odporučil výživový doplnok špeciálne pre tehotné. Myslím, že vtedy bol na trhu až jeden, ale to už bolo dávno.. Našťastie, odvtedy sa veľa zmenilo. Ale ako si teraz správne vybrať? Aj o tom sa dozviete na našom webe určenom pre zvedavých ľudí zodpovedných za vlastné zdravie.

Po krátkom a dokonale úžasnom období dojčenia, keď dieťa nepotrebuje na jedenie nič okrem mamy, nastalo obdobie „skúmania etikiet“. Aj keď stravu pripravujem doma, nevyhla som sa nákupu príkrmov napríklad na cestách.

Zo začiatku to bolo ťažké. Veľa ingrediencií a prídavných látok som si musela naštudovať. Netreba sa však báť, zvládnete to aj vy a úžitok z toho bude mať celá vaša rodina. Ešte jedna vec ma hnevala: so zdravým dieťaťom sa v prvom roku života vypravíte k lekárovi tak asi 20 x. Nemala som chuť k tomu pridávať ešte ďalšie nútené návštevy, keď je dieťa naozaj choré.

A tak som sa pustila do zodpovednej práce – domáceho liečenia prírodnými prostriedkami a posilňovania imunity. Začala som bylinkami – rôznymi čajovými zmesami na pitie aj naparovanie. Začalo ma to baviť a baví už viac ako 10 rokov. Bylinky nakupujem vo veľkom 2-3 x ročne a pestujem si aj svoje. Tak sa mi vždy nazbiera mnoho druhov. Na každú chorobu namiešam plný pohár čajovej zmesi – chutí to a funguje!

Inšpirácie hľadám na internete a v starších knihách o používaní liečivých byliniek. Používam aj rôzne „elixíry“ nabité vysoko účinnými látkami, do ktorých pridávam aj niečo z nášho portfólia. Výborná kombinácia je napríklad: zázvor + extrakt z kurkumy (turmeric) + med + citrón + čierne korenie alebo čili. Je úžasný pri prechladnutí, ale aj bakteriálnej infekcií.

Neskôr som začala uvažovať, ako by som liečivý potenciál potravín a korenín mohla využiť efektívnejšie. Hľadala som extrakty, čisté účinné zložky, doplnky výživy s čo najčistejším zložením a vyšším množstvom účinných látok, ako majú bežné produkty z reklám.

Mimochodom – všimli ste si, že slovo reklama má v sebe slovný základ slova KLAMať?

Je dobré používať zdravý rozum a nenechať sa nalákať na veľké písmená na obaloch produktov, ktoré hovoria presne to, čo chce spotrebiteľ počuť. Nič sa nedá robiť, okuliare na nos a lupu do ruky, lebo potrebujeme prečítať tie malé písmená: ZLOŽENIE. Nebojte sa prečítať si aj anglické INGREDIENTS. Krkolomné slová (napríklad na šampónoch a zubných pastách) sa stále opakujú. Stačí zistiť len raz, čo presne znamenajú a rozhodnúť sa, či ich chceme používať, alebo nie.

Ak sa jedná o prírodnú zložku, verte mi, že to podľa názvu poznáte sami: Almond Oil, Aloe Vera Extract, Salvia Oficialis Leaf .... Ako sa vyhnúť zbytočným chemikáliám? Tak napríklad: natieraj si na kožu iba to, čoby si mohol(la) zjesť. Prečo? Koža je predsa náš najväčší orgán. Mnohé látky dokážu prejsť hlbšie do kože (zamša) a dostať sa krvnými cievami až do krvného obehu.

Platí teda pravidlo – čím menej chemických prísad, tým lepšie. Cesta k zdravšiemu životnému štýlu je vždy individuálna, plná osobných skúseností a zaujímavých zistení. 

AKO SME NAŠLI NATURES AID?

S manželom sme už mali 2 deti v mladšom školskom veku a v hlave jasnú predstavu o našom budúcom smerovaní. Kým ja som 10 rokov zbierala skúsenosti prostredníctvom materstva, domáceho liečenia našej rodiny a rozširovala som si poznatky z oblasti výživy, manžel pracoval v spoločnostiach zaoberajúcich sa výživou dojčiat, neskôr liečivami a nakoniec úspešne riadil firmu predávajúcu známe výživové doplnky.

Nie však svoju. Jedného dňa padlo rozhodnutie, že toto sa zmení. Vyrazili sme do Švajčiarska a navštívili sme fantastické svetové podujatia VitaFoods a Nutraingredients. Mali sme možnosť vidieť najrozličnejšie výrobky zdravej výživy, najnovšie trendy v oblasti raw food a tiež výživy športovcov, k čomu má manžel – bývalý aktívny športovec a nesmierny fanúšik atletiky - zvlášť blízko. V Ženeve sme stretli úžasných, vzdelaných a motivovaných ľudí, ktorí nám pomohli rozvinúť náš potenciál, nabrať odvahu a rozbehnúť na Slovensku firmu ponúkajúcu naozaj kvalitné produkty.

Hľadali a našli sme solídneho partnera s tradíciou výroby a garanciou pôvodu, nie len baliareň a výrobu obalov. Firmu, ktorá sa stará o zákazníka a ponúka servis v podobe školení a odborného poradenstva a sledujúcu nové trendy vo výžive. Natures Aid vyrába a predáva produkty obsahujúce len čisté a geneticky nemodifikované suroviny silné a účinne nakombinované tak, aby mali potenciál liečiť. Výrobky s najvyšším štandardom kvality (GMP - Good Manufacturing Practice), teda vyrábané vo farmaceutickej kvalite.


Porovnať 0

Žiadny produkt

Bude upresnené Doručenie
0,00 € Celkom

Objednať