Obchod Natures Aid

Toto je oficiálna stránka Natures Aid SK. Nakupujete u originálneho anglického výrobcu s viac ako 40-ročnou tradíciou.

Ako rýchlo dostanem zásielku?

Zásielky odosielame okamžite – dodanie na druhý deň. Nad 50 € poštovné neplatíte. Nad 80 € Vám pribalíme produkt ako darček.

Telefonické objednávky

Na telefónnom čísle +421 948 014 185 a emailom info@naturesaid.sk .

Rýchla objednávka

Ak si objednáte telefonicky najneskôr do 16:00, vaša objednávka vám bude doručená nasledujúci pracovný deň.

O NÁS

Keď som ešte nemala deti, netrápila ma výživa a nijako zvlášť som sa nezaujímala o to, čo jem. Len čo som sa stala mamou, situácia sa veľmi zmenila. Už pri plánovaní (alebo aj neplánovaní :-) rodičovstva začne žena automaticky premýšľať nad tým, čo by mala či nemala jesť. Prvým kontaktom s výživovými doplnkami bolo teda obdobie tehotenstva. Lekár mi odporučil výživový doplnok špeciálne pre tehotné. Myslím, že vtedy bol na trhu až jeden, ale to už bolo dávno.. Našťastie, odvtedy sa veľa zmenilo. 

Ale ako si teraz správne vybrať? Aj o tom sa dozviete na našom webe určenom pre zvedavých ľudí zodpovedných za vlastné zdravie.

Po krátkom a dokonale úžasnom období dojčenia, keď dieťa nepotrebuje na jedenie nič okrem mamy, nastalo obdobie „skúmania etikiet“. Aj keď stravu pripravujem doma, nevyhla som sa nákupu príkrmov napríklad na cestách. Zo začiatku to bolo ťažké. Veľa ingrediencií a prídavných látok som si musela naštudovať. Netreba sa však báť, zvládnete to aj vy a úžitok z toho bude mať celá vaša rodina.

Ešte jedna vec ma hnevala: so zdravým dieťaťom sa v prvom roku života vypravíte k lekárovi tak asi 20 x. Nemala som chuť k tomu pridávať ešte ďalšie nútené návštevy, keď je dieťa naozaj choré. A tak som sa pustila do zodpovednej práce – domáceho liečenia prírodnými prostriedkami a posilňovania imunity.

Začala som bylinkami – rôznymi čajovými zmesami na pitie aj naparovanie. Začalo ma to baviť a baví už viac ako 10 rokov. Bylinky nakupujem vo veľkom 2-3 x ročne a pestujem si aj svoje. Tak sa mi vždy nazbiera mnoho druhov. Na každú chorobu namiešam plný pohár čajovej zmesi – chutí to a funguje! Inšpirácie hľadám na internete a v starších knihách o používaní liečivých byliniek. Používam aj rôzne „elixíry“ nabité vysoko účinnými látkami, do ktorých pridávam aj niečo z nášho portfólia. Výborná kombinácia je napríklad: zázvor + extrakt z kurkumy (turmeric) + med + citrón + čierne korenie alebo čili. Je úžasný pri prechladnutí, ale aj bakteriálnej infekcii. Neskôr som začala uvažovať, ako by som liečivý potenciál potravín a korenín mohla využiť efektívnejšie.

Hľadala som extrakty, čisté účinné zložky, doplnky výživy s čo najčistejším zložením a vyšším množstvom účinných látok, ako majú bežné produkty z reklám. Mimochodom – všimli ste si, že slovo reklama má v sebe slovný základ slova KLAMať?

Je dobré používať zdravý rozum a nenechať sa nalákať na veľké písmená na obaloch produktov, ktoré hovoria presne to, čo chce spotrebiteľ počuť. Nič sa nedá robiť, okuliare na nos a lupu do ruky, lebo potrebujeme prečítať tie malé písmená: ZLOŽENIE. Nebojte sa prečítať si aj anglické INGREDIENTS. Krkolomné slová (napríklad na šampónoch a zubných pastách) sa stále opakujú. Stačí zistiť len raz, čo presne znamenajú a rozhodnúť sa, či ich chceme používať, alebo nie. Ak sa jedná o prírodnú zložku, verte mi, že to podľa názvu poznáte sami: Almond Oil, Aloe Vera Extract, Salvia Oficialis Leaf ....

Ako sa vyhnúť zbytočným chemikáliám? Tak napríklad: natieraj si na kožu iba to, čoby si mohol(la) zjesť. Prečo? Koža je predsa náš najväčší orgán. Mnohé látky dokážu prejsť hlbšie do kože (zamša) a dostať sa krvnými cievami až do krvného obehu. Platí teda pravidlo – čím menej chemických prísad, tým lepšie.

Cesta k zdravšiemu životnému štýlu je vždy individuálna, plná osobných skúseností a zaujímavých zistení. 

Ako sme teda prišli k Natures Aid?

S manželom sme už mali 2 deti v mladšom školskom veku a v hlave jasnú predstavu o našom budúcom smerovaní. Kým ja som 10 rokov zbierala skúsenosti prostredníctvom materstva, domáceho liečenia našej rodiny a rozširovala som si poznatky z oblasti výživy, manžel pracoval v spoločnostiach zaoberajúcich sa výživou dojčiat, neskôr liečivami a nakoniec úspešne riadil firmu predávajúcu známe výživové doplnky.

Nie však svoju. Jedného dňa padlo rozhodnutie, že toto sa zmení. Vyrazili sme do Švajčiarska a navštívili sme fantastické svetové podujatia VitaFoods a  Nutraingredients. Mali sme možnosť vidieť najrozličnejšie výrobky zdravej výživy, najnovšie trendy v oblasti raw food a tiež výživy športovcov, k čomu má manžel – bývalý aktívny športovec a nesmierny fanúšik atletiky - zvlášť blízko. V Ženeve sme stretli úžasných, vzdelaných a motivovaných ľudí, ktorí nám pomohli rozvinúť náš potenciál, nabrať odvahu a rozbehnúť na Slovensku firmu ponúkajúcu naozaj kvalitné produkty. Hľadali sme solídneho partnera s dlhou tradíciou výroby a garanciou pôvodu, nie len baliareň a výrobu slovenských obalov. Firmu, ktorá sa stará o zákazníka a ponúka servis v podobe školení a odborného poradenstva, firmu inovatívnu, sledujúcu nové trendy vo výžive.

Vedeli sme presne, aké produkty chceme:

  • obsahujúce len čisté a geneticky nemodifikované suroviny

  • silné, také účinné, aby mali potenciál liečiť 

  • výrobky s najvyšším štandardom kvality (GMP - Good Manufacturing Practice), teda vyrábané vo farmaceutickej kvalite.

DO OBCHODU


Porovnať 0

Žiadny produkt

Bude upresnené Doručenie
0,00 € Celkom

Objednať