Obchod Natures Aid

Toto je oficiálna stránka Natures Aid SK. Nakupujete u originálneho anglického výrobcu s viac ako 40-ročnou tradíciou.

Ako rýchlo dostanem zásielku?

Zásielky odosielame okamžite – dodanie na druhý deň. Nad 50 € poštovné neplatíte. Nad 80 € Vám pribalíme produkt ako darček.

Telefonické objednávky

Na telefónnom čísle +421 948 014 185 a emailom info@naturesaid.sk .

Rýchla objednávka

Ak si objednáte telefonicky najneskôr do 16:00, vaša objednávka vám bude doručená nasledujúci pracovný deň.

PREČO MÁME RADI NATURES AID?

Natures Aid je moderný a inovatívny výrobca prírodných výživových doplnkov s viac ako 40 ročnou históriou. Od začiatku fungovania je filozofiou spoločnosti vyrábať vysoko kvalitné a účinné výživové doplnky a udržiavať tak optimálnu kondíciu a zdravie.

Natures Aid kladie veľký dôraz na kvalitu a 100% prírodný pôvod vstupných surovín, ktorý podlieha pravidelnej prísnej kontrole vo vlastnom biochemickom laboratóriu. Biologická dostupnosť a vstrebateľnosť výživových doplnkov je pravidelne kontrolovaná biochemickými expertmi spoločnosti Natures Aid. Pri výrobe sa používajú výhradne štandardizované rastlinné extrakty, u ktorých garantujeme čistotu, účinnosť a kvalitu.

Žiadne naše suroviny nepochádzajú z geneticky upravovaných potravín (GMO) a nie sú testované na zvieratách. Ak je to možné, produkty sú vhodné pre vegetariánov a vegánov. Produkty Natures Aid neobsahujú žiadne umelé príchute, farbivá, konzervačné látky, mlieko, laktózu, glutén, pšenicu, kvasnice, orechy, kukuricu, soľ,cukor, sóju, škrob, ani žiadne GMO (geneticky modifikované organizmy) Výrobný proces našich produktov podlieha prísnym normám, ktorých plnenie je požadované od výrobcov liekov. Toto sa označuje ako tzv. správna výrobná prax alebo skratkou GMP.

Výživové doplnky Natures Aid obsahujú vysoké dávky účinných látok v každej tablete či kapsule. Minerály sú v chelátovej forme, čo zabezpečuje najlepšiu vstrebateľnosť. Nemusíte užívať množstvo tabliet, väčšinou stačí 1 denne. Vysoký komfort užívania ocenia hlavne tí, ktorí užívajú viac výživových doplnkov.

Veľmi si ceníme možnosť komunikovať na odborné témy priamo z medicínskym oddelením v Prestone. Môžeme vám tak odpovedať aj na zložitejšie otázky a prípadne konzultovať vaše problémy s odborníkom.

Natures Aid myslí na svojich zákazníkov a pravidelne ponúka zvýhodnené balenia ako vitamín C +33% zadarmo, Serrapeptase 80.000iu + 33% zadarmo, ktoré výrobca produkuje viackrát v roku. Ďalšie zvýhodnené balíčky môžete nájsť v samostatnej sekcii obchodu. Sme radi, keď našim zákazníkom môžeme dať možnosť nakúpiť u nás výhodne

Spoločnosť Natures Aid sa niekoľkokrát ročne úspešne zúčastňuje na medzinárodných výstavách a súťažiach. Mnohé naše produkty boli ocenené ako najlepšie vo svojej kategórii.

HISTÓRIA SPOLOČNOSTI:

historia.jpg

ŠPECIÁLNE OCENENIA

V Natures Aid veríme, že vývoj a výroba inovatívnych výrobkov je kľúčom k úspechu práve preto, lebo súčasný životný štýl a vedecké napredovanie si to vyžadujú a umožňujú. Všetky nové produkty sú vyvíjané poprednými odborníkmi na výživu, ktorí pri vývoji využívajú najnovšie vedecké poznatky a špičkové prírodné suroviny. Takto máme možnosť prinášať Vám, naším zákazníkom, vysoko účinné produkty s vysokou biologickou dostupnosťou.


Porovnať 0

Žiadny produkt

Bude upresnené Doručenie
0,00 € Celkom

Objednať