Obchod Natures Aid

Toto je oficiálna stránka Natures Aid SK. Nakupujete u oficiálneho anglického výrobcu s viac ako 35 ročnou tradíciou.

Ako rýchlo dostanem zásielku?

Zásielky odosielame okamžite – dodanie do 1-2 dní. Nad 80 € poštovné neplatíte. Nad 100 € pribalíme k produktu darček.

Telefonické objednávky

Na telefónnom čísle +421 948 014 185 a emailom info@naturesaid.sk .

Rýchla objednávka

Ak si objednáte telefonicky  najneskôr do 14.00, vaša objednávka vám bude doručená nasledujúci pracovný deň.

Najpredávanejšie

PROBIOTIKÁ 

PROBIOTIKÁ NA ŠPECIFICKÉ PROBLÉMY

Špecializovaný probiotický rad Natures Aid je založený na najnovších vedeckých výskumoch a využíva špecifické probiotické kmene zacielené na špecifické problémy. V kombinácii s ďalšími vybranými nutrientami podporuje správne fugovanie črevnej mikroflóry v danej problematickej oblasti. 

Množstvo moderných vedeckých výskumov mikrobiálneho sveta n...

Viac
 • Probiotiká pre deti
  Probiotiká pre deti

  Probiotické baktérie sa v našom tele nachádzajú prirodzene a  zastávajú tu svoju významnú úlohu. Veľká časť týchto „dobrých baktérií“ sa nachádza v tráviacom systéme a okrem imunity tak podporujú aj zdravé trávenie. Ako u dospelých, tak aj u detí, pre ktoré sa vyrábajú detské probiotiká.

  Pod vplyvom rôznych faktorov sa množstvo „dobrých a zlých“ baktérií v tráviacom systéme mení a problém s trávením zvyčajne nastáva, ak sa tu začne vyskytovať väčšia časť tých zlých, kedy by sa toto množstvo malo regulovať, doplniť probiotickými baktériami, k čomu v prípade detí pomáhajú najlepšie probiotika pre deti.

  V prípade novorodencov (a hlavne predčasne narodených) sa črevná sliznica stretáva s nedostatkom týchto prospešných baktérií, ich tvorbu v takom prípade účinne podporujú probiotika pre bábätka.  Staršie deti, ktoré zas prechádzajú liečbou antibiotikami by nemali vynechať probiotikum pre deti, pretože užívanie antibiotík v tele ničí okrem škodlivých baktérií takisto tie, ktoré podporujú imunitu a zdravé trávenie. V prípade pocitu ťažkostí s trávením sú v ponuke tiež probiotika pre deti na trávenie.

 • Probiotiká pre ženy
  Probiotiká pre ženy

  Dámy a slečny najrôznejších vekových kategórií sa stretávajú s takzvanými ženskými problémami. U priemernej zdravej ženy v produktívnom veku sa v jej vagíne údajne vyskytuje niečo okolo 50 druhov baktérií. Je dôležité, aby sa v tejto ženskej oblasti zachovala rovnováha takzvaných „zlých a dobrých“ baktérií, respektíve aby sa tu nevyskytoval nadbytok tých zlých.

  •          V takom prípade o sebe dajú vedieť napríklad svrbením a pálením v danej oblasti, výtokmi a môžu ohroziť aj tehotenstvo či prenášať choroby pri pohlavnom styku.

  Práve preto sú dôležité vaginálne probiotiká, ktoré účinne pomáhajú k množeniu prospešných vaginálnych baktérií a vyvážia tento pomer.

  Probiotika na ženské problémy ako aj probiotika na mykózu prospievajú k vyváženiu dobrých a zlých baktérií, ktorých hranica je u žien veľmi citlivá a ľahko sa môže narušiť vplyvom rôznych okolností. Je dôležité, aby tu dominovali hlavne laktobacily.

  Ženské probiotiká sú však prospešné aj z ďalších dôvodov. Najlepšie probiotiká pre ženy sa zaručia pod zdravé trávenie, posilnenú imunitu, zdravo fungujúci metabolizmus a dokonca podporujú psychickú vyrovnanosť.

 • Probiotiká na žaludok a trávenie
  Probiotiká na žaludok...

  Každý človek má vo svojom tráviacom systéme takzvanú črevnú mikroflóru a táto je pre jeho život dôležitá, v neposlednom rade sa jej zdravý stav podpisuje pod relatívne bezproblémové, resp. prirodzené trávenie. Črevná mikroflóra je podporovaná  potrebnými mikroorganizmami, kde zastávajú dôležitú úlohu napríklad baktérie.

  Probiotické baktérie sú živé organizmy a sú dôležité pre zdravé trávenie. Ak v tele prevláda nadbytok „zlých baktérií“ nad týmito „dobrými“ a prejavuje sa to napríklad pocitom zlého trávenia, vtedy je vhodné začať užívať probiotiká na trávenie. Rovnako ako napríklad v prípade, ak človek užíva antibiotiká na predpis, ktoré ale v tele „zabíjajú“ aj tieto prospešné baktérie a môže sa to prejaviť vedľajšími účinkami- napríklad tráviacimi ťažkosťami. Preto je vhodné popri antibiotík užívať napríklad aj probiotika na hnačku či najlepšie probiotika pri zápche.

  Tie najlepšie probiotika na žalúdok ale nemusia pomôcť iba pri užívaní antibiotík, sú prospešné pre každého, kto aktuálne či možno už dlhodobejšie zažíva ťažkosti s trávením, čo sa môžu prejaviť aj nafukovaním alebo zápchou. Vtedy je vhodné mať po ruke probiotiká proti nafukovaniu.

Porovnať 0

Žiadny produkt

Bude upresnené Doručenie
0,00 € Celkom

Objednať