Obchod Natures Aid

Toto je oficiálna stránka Natures Aid SK. Nakupujete u oficiálneho anglického výrobcu s viac ako 35 ročnou tradíciou.

Ako rýchlo dostanem zásielku?

Zásielky odosielame okamžite – dodanie do 1-2 dní. Nad 80 € poštovné neplatíte. Nad 100 € pribalíme k produktu darček.

Telefonické objednávky

Na telefónnom čísle +421 948 014 185 a emailom info@naturesaid.sk .

Rýchla objednávka

Ak si objednáte telefonicky  najneskôr do 14.00, vaša objednávka vám bude doručená nasledujúci pracovný deň.

Najpredávanejšie

PROBIOTICKÝ RAD NATURES AID 

PROBIOTIKÁ NA ŠPECIFICKÉ PROBLÉMY

Špecializovaný probiotický rad Natures Aid je založený na najnovších vedeckých výskumoch a využíva špecifické probiotické kmene zacielené na konkrétne problémy. V kombinácii s ďalšími vybranými nutrientami podporuje správne fugovanie črevnej mikroflóry v konkrétnej oblasti - pleť, ženské problémy, IBS, mentálne zdravie, imunita.. 

Množstvo mode...

Viac
 • Probiotiká pre deti
  Probiotiká pre deti

  Probiotické baktérie sa prirodzene nachádzajú v našom tele a zastávajú významnú úlohu. Veľká časť „dobrých baktérií" sa nachádza v tráviacom systéme a okrem imunity podporujú aj zdravé trávenie. Pod vplyvom rôznych faktorov sa mení pomer dobrých a zlých baktérií v tráviacom systéme. Problém s trávením nastáva vtedy, keď začnú prevažovať tie zlé. Bábätká a malé deti často trpia bolesťami bruška a nafukovaním. Pomoc prichádza v podobe jemných ale účinných probiotík v prášku pre deti od 12 mesiacov.  Škôlkari a školáci bojujú s opakovanými infekciami, ale nemusí to tak byť. Probiotiká zlepšujú imunitnú odpoveď a pomáhajú skrátiť dobu liečenia.

 • Probiotiká pre ženy
  Probiotiká pre ženy

  U zdravej ženy sa v intímnej zóne nachádza asi 50 druhov baktérií. Je dôležité, aby sa tu zachovala rovnováha „zlých a dobrých“ baktérií. Nežiadúce zmeny v mikroflóre dajú o sebe vedieť nepríjemným svrbením, pálením a  výtokom. V extrémnych prípadoch môžu dokonca ohroziť tehotenstvo a samozrejme sa prenášajú pri pohlavnom styku.. Probiotiká určené špeciálne pre ženy účinne pomáhajú množeniu prospešných vaginálnych baktérií a vyvážia tento pomer.

  Probiotiká na ženské problémy ako sú mykózy, bakteriálne a kvasinkové infekcie, prospievajú k vyváženiu dobrých a zlých baktérií, ktorých hranica je u žien veľmi citlivá a ľahko sa môže narušiť vplyvom rôznych okolností. Je dôležité, aby tu dominovali hlavne laktobacily.

  Ženské probiotiká sú prospešné aj z ďalších dôvodov. Podporujú zdravé trávenie, posilňujú imunitu, zlepšujú metabolizmus a podporujú psychickú vyrovnanosť.

 • Probiotiká na žaludok a trávenie
  Probiotiká na žaludok...

  Zdravá črevná mikroflóra je základom bezproblémového trávenia a dobrej imunity. Probiotické baktérie sú živé organizmy dôležité pre zdravé trávenie. Ak v tele prevládajú „zlé baktérie“ prejavuje sa to zlým trávením. Vtedy je vhodné užívať probiotiká na trávenie. Rovnako aj v prípade, ak človek užíva antibiotiká, ktoré však v tele zabíjajú aj prospešné baktérie a to sa prejavuje tráviacimi ťažkosťami. Preto je vhodné pri liečbe ATB užívať probiotiká. Probiotiká sú prospešné pre každého, kto zažíva ťažkosti s trávením, ako sú nafukovanie alebo zápcha. 

Porovnať 0

Žiadny produkt

Bude upresnené Doručenie
0,00 € Celkom

Objednať