Obchod Natures Aid

Toto je oficiálna stránka Natures Aid SK. Nakupujete u oficiálneho anglického výrobcu s viac ako 40-ročnou tradíciou.

Ako rýchlo dostanem zásielku?

Zásielky odosielame okamžite – dodanie do 1-2 dní. Nad 80 € poštovné neplatíte. Nad 100 € pribalíme k produktu darček.

Telefonické objednávky

Na telefónnom čísle +421 948 014 185 a emailom info@naturesaid.sk .

Rýchla objednávka

Ak si objednáte telefonicky najneskôr do 14:00, vaša objednávka vám bude doručená nasledujúci pracovný deň.

Najpredávanejšie

PROBIOTICKÝ RAD NATURES AID 

Špecializovaný probiotický rad Natures Aid je založený na najnovších vedeckých výskumoch a využíva špecifické probiotické kmene zacielené na konkrétne problémy. V kombinácii s ďalšími vybranými nutrientami podporuje správne fugovanie črevnej mikroflóry v konkrétnej oblasti - pleť, ženské problémy, IBS, mentálne zdravie, imunita.. 

Množstvo mode...

Viac
 • Probiotiká pre deti
  Probiotiká pre deti

  Probiotické baktérie sa prirodzene nachádzajú v našom tele a zastávajú významnú úlohu. Veľká časť „dobrých baktérií" sa nachádza v tráviacom systéme a okrem imunity podporujú aj zdravé trávenie. Pod vplyvom rôznych faktorov sa mení pomer dobrých a zlých baktérií v tráviacom systéme. Problém s trávením nastáva vtedy, keď začnú prevažovať tie zlé. Bábätká a malé deti často trpia bolesťami bruška a nafukovaním. Pomoc prichádza v podobe jemných ale účinných probiotík v prášku pre deti od 12 mesiacov.  Škôlkari a školáci bojujú s opakovanými infekciami, ale nemusí to tak byť. Probiotiká zlepšujú imunitnú odpoveď a pomáhajú skrátiť dobu liečenia.

 • Probiotiká pre ženy
  Probiotiká pre ženy

  U zdravej ženy sa v intímnej zóne nachádza asi 50 druhov baktérií. Je dôležité, aby sa tu zachovala rovnováha „zlých a dobrých“ baktérií. Nežiadúce zmeny v mikroflóre dajú o sebe vedieť nepríjemným svrbením, pálením a  výtokom. V extrémnych prípadoch môžu dokonca ohroziť tehotenstvo a samozrejme sa prenášajú pri pohlavnom styku.. Probiotiká určené špeciálne pre ženy účinne pomáhajú množeniu prospešných vaginálnych baktérií a vyvážia tento pomer.

  Probiotiká na ženské problémy ako sú mykózy, bakteriálne a kvasinkové infekcie, prispievajú k vyváženiu dobrých a zlých baktérií, ktorých hranica je u žien veľmi citlivá a ľahko sa môže narušiť vplyvom rôznych okolností. Je dôležité, aby tu dominovali hlavne laktobacily.

  Ženské probiotiká sú prospešné aj z ďalších dôvodov. Podporujú zdravé trávenie, posilňujú imunitu, zlepšujú metabolizmus a podporujú psychickú vyrovnanosť.

 • Probiotiká na žalúdok a trávenie
  Probiotiká na žalúdok...

  Zdravá črevná mikroflóra je základom bezproblémového trávenia a dobrej imunity. Probiotické baktérie sú živé organizmy dôležité pre zdravé trávenie. Ak v tele prevládajú „zlé baktérie“ prejavuje sa to zlým trávením. Vtedy je vhodné užívať probiotiká na trávenie. Rovnako aj v prípade, ak človek užíva antibiotiká, ktoré však v tele zabíjajú aj prospešné baktérie a to sa prejavuje tráviacimi ťažkosťami. Preto je vhodné pri liečbe ATB užívať probiotiká. Probiotiká sú prospešné pre každého, kto zažíva ťažkosti s trávením, ako sú nafukovanie alebo zápcha. 

Porovnať 0

Žiadny produkt

Bude upresnené Doručenie
0,00 € Celkom

Objednať